Ödüllerimiz ve Kalite Belgelerimiz

“Gold Winner Worldwide” ve “Top 100 Reports Worldwide” olmak üzere iki ödüle layık görüldü.

Doğuş GYO 2020 yılı Faaliyet Raporu, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından Vision Awards Faaliyet Raporu Yarışması'nda “Gold Winner Worldwide” ve “Top 100 Reports Worldwide” olmak üzere iki ödüle layık görüldü.

Doğuş GYO, “BİST Kurumsal Yönetim Endeksi’nde Notunu En Çok Artıran Kuruluş” ödülünün sahibi oldu.
Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) tarafından 17 Ocak 2018 tarihinde “Kurumsal Yönetimin İtici Gücü: Esneklik ve Dayanıklılık” temasıyla İstanbul’da düzenlenen 11. Kurumsal Yönetim Zirvesi’nde verilen “Kurumsal Yönetim Ödülleri” sahiplerini buldu.
 

Doğuş GYO, Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Derecelendirme notunu 2016 yılını takiben 2017 yılında da yükselterek, “BİST Kurumsal Yönetim Endeksi’nde Notunu En Çok Artıran Kuruluş” ödülünün üst üste ikinci kez sahibi oldu.

Gebze Center, 26 Şubat 2017 tarihinde düzenlenen Oscar Ödülleri açıklandığı sırada başlattığı sosyal medya projesiyle, Social Media Awards “Gerçek Zamanlı İletişim” kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu.

Gebze Center, yeni ve yaratıcı teknolojilerin ödüllendirildiği uluslararası yarışma Hermes Creative Awards 2017 ödüllerinde 5 ödüle birden layık görüldü. Sosyal medya üzerinden yürüttüğü 7/24 uygulamasıyla ödül alan alışveriş merkezi, özel etkinlik ve dijital pazarlama kampanyaları dallarında 2 Platin, müşteri ilişkileri, iletişim/pazarlama kampanyası ve interaktif marka deneyimi dallarında ise 3 Gold ödülün sahibi oldu.

Pazarlama, iletişim, reklam, halkla ilişkiler ve yeni teknolojiler dahil olmak üzere pek çok yaratıcı projenin pazarlama ve iletişim profesyonelleri tarafından değerlendirildiği uluslararası bir yarışma olan Hermes Creative Awards 2016 ödüllerinde Gebze Center,  “Her şeye Rağmen Seni Seviyorum” projesiyle 2 platin ve 5 altın olmak üzere toplam 7 ödüle layık görüldü.

Gebze Center AVM, 14. AMPD Perakende Zirvesi kapsamında ödüle layık görülmüştür. 20 bin kitabın sergilendiği ve 30’a yakın yazarın katıldığı 1. Gebze Kitap Günleri projesi AMPD Ödülleri’nde “Yılın Pazarlama Kampanyası” kategorisinde Alışveriş Merkezi dalında verilen ödülün sahibi olmuştur.

Doğuş GYO, Kurumsal Yönetim Endeksi’nde "Notunu En Çok Artıran Şirket" ödülüne hak kazandı.

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği tarafından düzenlenen 10. Kurumsal Yönetim Zirvesi'nde şirketlerin 2016 yılında aldıkları “Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notları” baz alınarak verilen Kurumsal Yönetim Ödülleri sahiplerini buldu.