Devam Eden Projeler

Gebze Center Ek Binalar ve Otel Projesi

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunan ve alışveriş, moda, eğlence, yeme ve içme alanlarında ziyaretçilerine yepyeni bir deneyim sunan Gebze Center, hemen yanı başında yükselen “Gebze Center Ek Binalar ve Otel Projesi” ile bölgenin eşsiz çekim noktalarından biri haline dönüşüyor. Gebze Center perakende sektörünün yanı sıra turizm ve otomotiv sektörlerine de hizmet verecek ve bölge insanının yaşamına değer katacak yaşam alanları oluşturulacaktır. Projenin 20.02.2015 tarihinde inşaat yapı ruhsatı alınmış olup, inşaat faaliyetlerine de bu tarih itibarıyla başlanmıştır.

Gebze Center Ek Binalar ve Otel Projesi kapsamında, 3 Eylül 2010 tarihinden bu yana 59.054 m2 kiralanabilir alanda 130 mağaza ile faaliyet gösteren alışveriş merkezinin bu proje kapsamında hizmetlerini ve mağaza karmasını daha da artırması planlanmaktadır.

Bu proje kapsamında inşa edilecek olan otel ile uzun dönem konaklama konsepti, ilk olarak Türkiye’de Gebze ilçesinde yaşam bulacaktır. Toplam 158 odadan oluşacak olan otel ayrıca havuz, fitness, business center, lounge ve yeme-içme hizmetleri ile de konuklarını ayrıcalıklı olarak ağırlayacaktır.

Ayrıca proje kapsamında yer alacak olan çeşitli ticari alanlar ile bölgenin çekim merkezi haline dönüşmesine katkı sağlayacaktır.